50 ODSTÍNŮ SYRSKÝCH SIROTKŮ - pokračování.

Tady je NEWSLETTER ... tohle všechno se tady teď děje.
Naše další postupy, návrhy řešení, komentáře, debaty, 106tka budou tady.

Moderátor:Mike

Odpovědět
Mike
Příspěvky:29
Registrován:17 kvě 2018, 02:56
Kontaktovat uživatele:
50 ODSTÍNŮ SYRSKÝCH SIROTKŮ - pokračování.

Příspěvek od Mike » 05 říj 2018, 17:40

50 ODSTÍNŮ SYRSKÝCH SIROTKŮ - pokračování.

KÝM SE OBKLOPUJE PANÍ ŠOJDROVÁ ?
JAKÁ TO MORÁLNÍ CNOST NÁM TADY VYKLÁDÁ O LIDSKÉ SLUŠNOSTI ?
KDO A PROČ TADY CHCE PŘIJÍMAT ARABY ?



Zveřejnil jsem 27. září v 16:18 výstřih videa, kdy paní Šojdrová odpovídá novinářům po schůzce s premierem Andrejem Babišem o přijetí 50ti syrských sirotků.
Cíleně mi šlo o upozornění na vlašimáka Jaroslava Miko. On se teda narodil v Chomutově, ale hodně času trávil ve Vlašimi.
Pan Miko je ten pán vpravo.



s textem:
Víte, kdo je úplně vpravo ??
Pan Miko. Vlašimák. Takže asi můžeme očekávat SYRSKÉ SIROTKY VE VLAŠIMI.
Podle kuloárních informací, tenhle lidumil navrhl Premierovi Babišovi, že je možné umístit Syrské sirotky ve Vlašimi.
"Vlašim je krásné a klidné město. Klidně je přijmeme."
NECHCI TADY SYRSKÉ KOHOKOLI --- LIDI PROSÍM, SDÍLEJTE.

------------------------------

Snesla se na mě ze strany pana Miko tsunami vulgarismů a výhrůžek, i od jeho kývačů.
A jak to tihle moralisti maji ve zvyku, označili mě za rasistu, xenofoba a vůbec dost sprostých urážek jsem měl v messangeru na Facebooku.

tady je malá ukázka:
Obrázek
Obrázek

Ve finále napsal, že na mě poslal partu právníků a vůbec vyhrožoval nějakými ranaři z Ostravy a že skončím špatně a že na mě dojde, a vůbec tyhle věci kolem.


Já už prostě mám plný zuby těhle moralistů, co kradou ve spolupachatelství a podváděj a to opakovaně v recidivě a vykládaj nám, jak máme být těmi správně slušnými lidmi.

ČLOVĚK, KTERÝ JE ODSOUZEN ZA TO, ŽE SE ŘÁDNĚ NESTARÁ O SVOJE VLASTNÍ DĚTI
NÁM SEM CHCE CPÁT CIZÍ, ... ARABSKÉ. hm.


Neumim si představit, že je takový člověk napojen na neziskovou organizaci a saje naše prachy pro jeho psychopatické nápady vozit sem syřany.

PODLE MĚ, JE TOHLE PŘESNĚ PŘÍPAD ČLOVĚKA, KTERÝ SE SCHOVÁVÁ ZA HUMANITU A LIDSTVÍ, ALE CHCE JENOM SNADNÉ PENÍZE SKRZ NEZISKOVOU ORGANIZACI.

A JÁ UŽ PROSTĚ ŘÍKÁM DOST !


Já prostě nevěřím, že člověk, který několikrát vloupáním vykradl se svými kumpány pro zisk cizí majetek, byl opakovaně v kriminále, neplatí svoje dluhy a ani se nestará řádně o svoje děti,
se takhle jednoho dne probudí a začne konat nezištně DOBRO.
No, dobro.
Jak komu, že.
Podívám-li se do Německa, Švédska, - ono to takové dobro pro evropské domorodce moc neni! Co to dělá s Franicíí vidíme všichni.
------------------------------

Pan Miko je velmi zajímavý člověk, ale ze všech materiálů, které jsem měl možnost přečíst, mi vychází, že je to spíš takovej malej vyčůránek.
Teď se chytl migrace, protože to je cool. A máte zaručeno +/- 50% sympatizantů. Jak snadné.

CO MI VYCHÁZÍ ZE ŽIVOTOPISU PANA MIKO :

Jak se zveřejnilo, že Kanada má NĚKOLIKANÁSOBNĚ vyšší sociální dávky díky udělenému azylu za útlak (?!), sebrala se polovina Romů a hup do Kanady.
Pamatujete ?
Pěkně je to popsáno v článku:
Cikáni šli do nebe, čeští Romové do Toronta, aneb "Ty gadžo, jak do tej Kanady"...?
http://www.rukojmi.cz/clanky/418-cikani ... tej-kanady

“Co děláš tak daleko od Ostravy?” zeptal jsem se šokovaný v torontském baru mladíka, kterého jsem znal jako novinář z ostravských soudních síní.
“Žádám tady o azyl!” řekl sebejistě známý kapsář z Přívozu.
“Azyl?” žasl jsem. “Je přece rok 1997, není důvod emigrovat…”
“Když tady řekneš, že tě v Česku i dnes ohrožují skíni, co Romy zabíjejí a šikanují, můžeš požádat o status uprchlíka,” sdělil mi s úsměvem.


Takže fajn. O několik let později takhle jednoho krásného dne, předstoupil pan Miko před úřady v Kanadě a požádal o azyl ! Jak sám říká v rozhovoru - 'za týden vydávají víza - teď nebo nikdy'
Zřejmě si tam (na nás zlé bílé čechy) stěžoval, že ho tady bijeme ...
Fakt bych si rád vyžádal žádost o azyl z Kanady, abychom viděli, jak moc si na naší republiku stěžuje !!!
(video níž)
----------------

Když to v Kanadě krachlo a byl z toho mezinárodní skandál a diplomatická krize, Kanada začala vydávat víza pro ČR.
Tak kampak ?
Aha, jo, ... do Anglie, ... protože stejná vlna Romů už tam jezdila pro sociální dávky jako do Kanady. Reportáží je všude na internetu plno.
--------------------------------

Z toho všeho, co čtu, já prostě nevěřim, že pan Miko má tak dobré srdce, že nesleduje v dálce světýlko peněz z neziskovek pro imigranty.

NEVĚŘIM !


ČILI,
představuji Vám pana moralistu Jaroslava Miko, z veřejně dostupných zdrojů, který chce dovážet syřany do ČR a který uvažuje, že obejde i Premiera ČR ... TO JE FAKT NEHORÁZNOST NEJVYŠŠÍHO KALIBRU :
-----------------------------


TRESTY
kde dni 31.10.2013 / 14:13

JAROSLAV MIKO, CHOMUTOV 5.2.1976

1)
Okresní soud v Benešově

Odnětí svoboby podmíněně, výměra - počet roků: 2, zkušební doba. / 1 T 235/95
§ 247 odst. 1b,3 - Krádež vloupáním
§ 9 odst. 2 - ve spolupachatelství

2)
Okresní soud v Benešově a Nymburce

Odnětí svoboby nepodmíněně, výměra - počet roků: 5 / 1 T 131/96
§ 247 odst. 1b,2 - Krádež vloupáním
§ 9 odst. 2 - ve spolupachatelství
Odnětí svobody nepodmíněně, výměra - počet roků: 2, počet měsíců:6, podmíněné propuštění - soud: Okresní soud Nymburk, zbytek výměry - počet dnů: 402, zkušební doba - počet roků: 5, nařízení výkonu: 12.05.2004, trest byl změnen na Odnětí svobody nepodmíněně, výkon 4.4.2006

3)
Okresní soud Pelhřimov

§ 247 odst.1 - Krádež / 2T 65/2002
Veřejně prospěšné práce: 200 hodin
přeměněno na odnětí svobody nepodmíněně, výměra - počet dnů: 100

4)
Okresní soud v Benešově

§ 247 odst. 1b,e - Krádež vloupáním v recidivě / 2T 59/2003
§ 250 odst. 1 - Podvod
§ 9 odst. 2 - ve spolupachatelství
Odnětí svobody nepodmíněně, výměra - počet měsíců: 8, - S OSTRAHOU

5)
Okresní soud v Benešově

Zrušen předchozí trest a uložen souhrný 3T 196/2003
§ 247 odst. 1b,e - Krádež vloupáním v recidivě
§ 9 odst. 2 - ve spolupachatelství
Odnětí svobody nepodmíněně, výměra - počet měsíců: 16, - S OSTRAHOU

6)
Okresní soud v Benešově

§ 196 odst. 1 zákona 40/2009Sb - Zanedbání povinné výživy / 2T 23/2013
Trestní příkaz odnětí svobody podmíněně, výměra - počet měsíců: 5

Zdroj: http://insolvencni-rejstrik.cz/jaroslav ... 31942-2013
příloha: 9454479.pdf
-----------------------------------------

DLUHY
dle návrhu na odlužení k datu 12.11.2013
Z prohlášení: "V současné době mám 25 závazků v přibližné částce 200.000,- , které nejsem schopen splácet."
Okresní soud v Benešově - 4.000,-
Okresní soud v Benešově - 12.820,-
Okresní soud v Benešově - 3.000,-
Okresní soud v Benešově - 19.440,-
Okresní soud v Benešově - 4.875,-
Okresní soud v Benešově - 2.850,-
Okresní soud v Benešově - 300,-
Okresní soud v Benešově - 390,-
Okresní soud v Benešově - 300,-
Okresní soud v Benešově - 390,-
Okresní soud v Benešově - 2.000,-
Okresní soud v Benešově - 4.000,-
Okresní soud v Benešově - 12.820,-
Okresní soud v Benešově - 4.875,-
Okresní soud v Benešově - 1.400,-
Credit Management Services - 968,-
EOS KSI ČR s.r.o. - 7.939,-
GE Money Ultiservis - 10.577,-
ČEZ Prodej s.r.o. - 8.454,-
ČEZ Prodej s.r.o. - 8.454,-
Město Vlašim - 23.640,-
Město Vlašim - 6.000,-
Kooperativa pojišťovna - 1.376,-
ČSOB Pojišťovna - 1.364,-
atd

Zdroj: http://insolvencni-rejstrik.cz/jaroslav ... 31942-2013
příloha: 9451761.pdf
-------------------------------------

Ovšem, tady tohle je zajímavé.
Perspektivne.cz
o panu Mikovi napsalo velmi zajímavý článeček.
"Občanská společnost v Česku funguje. Jedním z důkazů je i Jaroslav Miko. Je jedním z iniciátorů petice Češi pomáhají, která vyzvala českou vládu, aby dodržela svůj slib z července 2015 a přijala 1500 migrantů."
https://perspektivne.cz/2018/07/15/nejs ... -migrantu/

AHA, JASNĚ, DOBŘE.
Člověk, který je opakovaně odsouzen za krádež vloupáním je jistě ten správný důkaz Občanské společnosti.
hm.
-------------------------------------

A TADY TEN TITULEK, ... TO UŽ SNAD ANI NENI MOŽNÝ.

"K čemu ho vyprovokovalo video s umírajícím syrským chlapečkem?"

AHA. JO. JASNĚ ...
ČLOVĚK, KTERÝ JE ODSOUZEN, ŽE SE ŘÁDNĚ NESTARÁ O SVOJE VLASTNÍ DĚTI,
PŘEDVÁDÍ PŘEDSTÍRANOU LÍTOST !!

Celkem ironie. Bylo by to zábavné, pokud by nechtěl za naše peníze ohrozit bezpečnost státu, což syřani, až dorostou, představovat hrozbu rozhodně budou. Když přihlédneme k tomu, kdože se to nechová slušně ve Francii nebo Německu.

A DALŠÍ PERLA :
V rozhovoru pan Miko odpovídá:
"Bral jsem tehdy šedesát tisíc, peníze jsme vůbec neřešili.
Bylo to v roce 2009.
"

Obrázek

To by možná zajímalo i soud, kolik pan Miko vlastně bral peněz v roce 2009. A možná i věřitele. A také možná sociálku, finanční správu a ostatní ...

Z rozhovoru pro mě vyplývá, že i přes dementování pan Miko JE ekonomický migrant.

Když ho vykopli z Kanady, hádejte kam se hnul.
SPRÁVNĚ !
Do Anglie. ;) ... stejně jako plno romů vyhoštěných z Kanady kvůli změně sociálního systému a ztráty statutu uprchlíka.
Britské ostrovy byl nový směr českých romů, pro další dávky sociální pomoci. A to neni ani domněnka a ani názor. To je prostě veřejně uznaný fakt.
Teď vlastně můžeme čekat příliv našich romských občanů z Anglie, protože Anglie mění svoji sociální politiku pro cizince. Zejména právě pro Poláky, čechy a slováky.
http://www.irozhovory.cz/portfolio-items/jaroslav-miko/
-------------------------------------

A aby jste měli jasný přehled o názorech tohoto lidumila. A připomínám, že se komenty pana Miko týkají zejména kauzy 50ti SYRSKÝCH SIROTKŮ :

"Celou dobu se bavíme o dětech bez doprovodu, protože žádný status sirotků neexistuje, nejde garantovat, že děti nemají rodiče," řekl Miko.
"Ve výzvě se mluví o tom primárně pomoci dětem, ale můžou to být mámy s dětmi," řekl Miko.
"My jsme hledali nějakého politika, který s tím vyjde ven, protože to je politická otázka. Objevila se paní Šojdrová, tak jsme se s ní spojili," řekl Miko.
"Pan tiskový mluvčí pana Zemana nás nazývá, lidi, kteří mají nějaké cítění a projevují solidaritu, nás nazývá hyenami. Takový signál dává do společnosti a ta společnost to vnímá, že je legitimní útočit na lidi, kteří projevují solidaritu," řekl Miko.


název článku:
Internetem koluje falešný seznam Čechů, kteří chtějí přijmout syrské dítě.
https://globe24.cz/domov/62090-internet ... yrske-dite
a
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/cesi- ... um/1665506
----------

"Až 60% azylantů v Německu pracuje jako odborná pracovní síla" píše na Facebooku Jaroslav Miko.

hm. tak tohle lze s úspěšností považovat za FAKE NEWS !
https://blisty.cz/art/89373-az-60-azyla ... -sila.html
----------

A MÁME TADY DALŠÍ PERLU:
"Britské listy upozornily na facebookový status Jaroslava Miky, v němž autor rozmlouvá dvěma dělníkům jejich zcestné a naivní názory. Ačkoli jsou Mikovy odpovědi racionální, obnažují zásadní problém, který navíc potvrdila diskuse následující pod oním statusem. Pan Miko poučuje, místo aby bral vážně existenciální jádro výpovědi obou dělníků. Ve zmíněné diskusi se pak naplno rozvinulo pohrdání oběma nejmenovanými muži; objevují se v ní dokonce i vulgarismy a poukazy na údajnou intelektuální nedostatečnost těchto dělníků.
Není však podobně naivní i Mikova snaha oba pány poučovat?
Není totiž pravda, že by přítomnost zahraničního kapitálu byla tak bezproblémová, jak se snaží ve své odpovědi pan Mika sugerovat.
Pan Mika toto existenciální jádro nezaregistroval a místo toho se věnoval trapnému poučování
Nenaslouchal mu, jen si potvrdil svůj pocit neodůvodněné nadřazenosti, a ještě se s tím svěřil svým virtuálním přátelům
."
https://blisty.cz/art/91619-pohrdani-neni-odpoved.html
----------

Iniciativě se také v neveřejné korespondenci hlásí lidé, kteří jsou ochotni přijmout do své rodiny syrské dítě. Novinářům to dnes řekl iniciátor výzvy Jaroslav Miko.

Zdroj: https://eurozpravy.cz/domaci/politika/2 ... rske-dite/
--------------------------------------

AHA !
Iniciativa za přijetí syrských dětí chce Babiše obejít

Pokud by premiér Andrej Babiš (ANO) nepodpořil projekt přijmout do ČR padesát syrských dětí z uprchlického tábora, existuje cesta, jak ho obejít. A to přes ministerstvo vnitra
, řekli v pátek zástupci iniciativy Češi pomáhají, která přijímání uprchlíků dlouhodobě prosazuje.

Existuje článek v Lisabonské smlouvě o tom, že lze přesidlovat lidi z jednoho členského státu do druhého. To by řešilo ministerstvo vnitra. Otázka je, jestli by Jan Hamáček projevil politickou odvahu a kvůli padesáti dětem riskoval pád vlády,“ řekl na páteční tiskové konferenci šéf iniciativy Jaroslav Miko.

Jde jen o to, udělat politické rozhodnutí, aby se ČR zavázala, že někoho přijmeme. Pak by se ustanovil expertní tým z dětských psychiatrů, kteří by děti v táborech vybírali,“ uvedl Miko.

Podle Mika by syrské děti strávily nějaký čas v ústavní péči, během té doby by probíhal proces výběru rodin. „Někteří lidé říkají, že bychom jednali na úkor českých sirotků. Proces přijetí syrských dětí by ale běžel v jiném právním režimu, protože jsou na rozdíl od českých v ohrožení života,“ řekl šéf iniciativy.



PAN MIKO PŘECI NA PRÁVO KAŠLE, TO UŽ VÍME, ŽE ... :

Vyjádření syrské ambasády v ČR k otázce přijetí syrských sirotků
Rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí je věc českých úřadů, ale takováto iniciativa vysílá v podstatě symbolické gesto na nesprávném místě. Syrský zákon neumožňuje adopci sirotků do zahraničí.
Řada českých aktivit k pomoci sirotčincům nebo uprchlíkům se uskutečnila ve formě podpory na území Sýrie, kde se nachází 100 tisíc sirotčinců a milión vnitřních uprchlíků. Proto pokud někdo má upřímně zájem o pomoc, tak správná cesta je pomoc na území Sýrie.
Kromě organizací podporovaných státem, respektive ministerstvem sociálních věcí, jsou v zemi další dobročinné organizace, které pečují o sirotčince v Sýrii. Myslíme si, že by bylo dobré, aby se vytvářelo prostředí, které by umožnilo sirotkům a uprchlíkům vracet se na území Sýrie. A aby se evropské instituce podílely na obnově terorem zničené infrastruktury v Sýrii a lidé ze Sýrie nadále neměli zapotřebí zemi opouštět.


https://www.novinky.cz/domaci/484049-in ... bejit.html
-------------------------------

TOHLE JE REAKCE BRNĚNSKÉHO TOMÁŠE TYLA NA ŽALOBNÍČKA MIKO,
JAK TO TADY V ČR MAJÍ ROMOVÉ TĚŽKÉ


Odmítl také Mikovu tezi o tom, že na jeho devítiletého syna pokřikují, že je černej. Na Tyla prý zase křičeli, že je ušatej. Podle právníka jsou to výkřiky stojící na stejné úrovni. Pokud se Romové začlení do majoritní společnosti, bude podle něj všechno v pořádku. „Žijte jako normální majorita tohoto národa a nepokoušejte se to změnit, protože na etnickou změnu jsme HODNĚ citliví! ‚Jsme Češi! Nikdy se nevzdáme, slyšíte? Nikdy!‘ To byla poslední slova parašutistů, která zazněla z krypty pravoslavného chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Praze roku 1942 a to z nás ani skrze Hate Free nevytlučete,“ pokračoval Tyl.

Tomáš Tyl na sociální síti Facebook doslova napsal:
Kdybyste chtěli vědět, proč pan Miko píše takové věty, jako "Sirotky dovezeme... jsem toho plnej", je to normální komplex neschopnosti sžít se s majoritní společností a proto ji mění k obrazu svému. Romskému.

Místo toho, aby pan Miko šel k lidem, kteří tady v ČR vykrádají sociální systém 100+1 způsoby a vysvětlil jim, že majoritní společnost je nepřijme, dokud se chovají tak, jak se chovají (a zná to každý, kdo si bez levičáckých klapek na očích projde tzv. vyloučené lokality. Jak chcete čistit Předlice, když současně na bagristu z oken padají čerstvá lejna?!) a že není normální, aby si po narození dítěte vzala toto dítě do péče babička - ne, že by nemělo matku, nebo snad otce, ale protože za to dostanou další pěstounské přídavky... Ne, místo toho pan Miko, který má normální práci a měl by se jí věnovat, aby ostatním ze své komunity ukázal, že to jde, sděluje do novin: "Po měsíci v Kanadě moje žena po měsíci řekla, že se konečně necítí méněcenná, zatímco tady stále ví, jak se na ni okolí dívá skrze prsty. Tam to tak neměla, cítila se tam zcela svobodná. Ale z Kanady jsme pak odjeli, když byla z politických důvodů zavedena víza, a po krátkém pobytu v Anglii jsme se vrátili do Čech."

A to je to nejkrásnější - Kanada, oh, Kanada, země zaslíbená... No a proč prcháte? Aha, nikdo Vás neutlačuje, tak hajdy domů! Šmitec, vyřízeno. Přejeli do Anglie (jasně a jsem si jist, že celou tu dobu, co cestovali, tak jim ČSSZ nebo Úřad práce nevyplatil ani korunu, že?!), ale vlastně... - no, nakonec jsou tady, v ČR, v nejhorší zemi pod Sluncem, kde by od Čecha sirotek jitrnici nevzal.

"Syn hraje fotbal a slyší, když rodiče říkají: "hele, támhleten černej"." - jasně. Já když 3x v životě hrál fotbal, tak na mě řvali "Hele, támhleten ušatej" nebo "Hele, támhleten gramlavej". Asi rasismus... ??

Miko, jeden je černej, druhej je bílej - a co jako? Tak nás snad Bůh stvořil, máš s tím problém? Kdo je tady rasista?! Však si vzpomeň, jak nám nadáváte?!


Doporučení:

1/ žijte jako normální majorita tohoto národa a nepokoušejte se to změnit, protože na etnickou změnu jsme HODNĚ citliví! "Jsme Češi! Nikdy se nevzdáme, slyšíte? Nikdy!" To byla poslední slova parašutistů, která zazněla z krypty pravoslavného chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Praze roku 1942 a to z nás ani skrze Hate Free nevtlučete.

S poctivým Romem, co chodí do práce atd. jsem nikdy neměl žádný problém. Dost problémů jsem měl s těmi ostatními, co si myslí, že je naší POVINNOSTÍ o ně pečovat.

2/ pokud tady z toho chceš udělat Karáčí, které je Vaší mentalitě mnohem bližší, zkus to - dopadne to špatně, viz Kandel, Offenburg, Chemnitz a bude hůř. Když do ČR importuješ Sýrii, nebude z toho multikulturní ČR, ale druhá Sýrie - násilí, válka. Křivda se v islámu neodpouští, je to otázka cti. Zejména fakt, že sem chceš importovat islámskou mentalitu, kdy ten kulturní okruh je tak odlišný, že se pak ani vy Romové nebudete stačit divit - to bude ekrazit.

Sami Romové se Tě pak přijdou zeptat, co jsi to tady s tou zemí udělal...?! Ale - to bude za dlouho. Za dlouho, které tak mohutně přibližuješ...


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... nak-552771
--------------------------------------------


A pro rýpaly, šťoury a právní odborníky, ... nejde tady o nezákonné zveřejňování osobních údajů. Tohle jsou data z veřejných rejstříků.
A pokud se přeci jen najde někdo, kdo poběží někam bulínkovat a žalovat,

TAK ZNÁT MORÁLNÍ KODEX ČLOVĚKA, CO TADY BEZOSTYŠNĚ OHROŽUJE BEZPEČNOST A BUDOUCNOST NAŠÍ ZEMĚ, JEDNÁ S PREMIEREM ZEMĚ,
JE VEŘEJNÝ ZÁJEM !!


A můžeme se sejít u soudu ... samozřejmě s velkou mediální podporou. Tohle prostě musí na veřejnost.

Obrázek
Michal Marcín
Blanický rytíř - předseda přípravného výboru 'Blaničtí rytíři - politické hnutí'
PETIČNÍ VÝZVA K ZALOŽENÍ HNUTÍ ZDE »
Rytíři na FB | Rytíři na YouTube
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host